پشتیبانی از مشتری: 09122459984
فارسی

راهنمای خرید از اسپیناس 24

راهنمای خرید از اسپیناس 24

پس ازبررسی ومقایسه کالاها ، برای انتخاب کالا یا کالاهایی که تصمیم نهایی برای خرید آنها را دارید، از گزینه  اضافه برسبد مربوط به هر محصول استفاده کنید.

 با کلیک بر روی گزینه سبد خرید در بالای صفحه درهرلحظه می توانید کالاهایی که انتخاب کرده‌اید٬ تعداد و قیمت آنها و جمع مبلغ را مشاهده کنید.

اگرقصد نهایی سازی سفارش خود را داریدازدکمه ی تسویه حساب در پایین همان صفحه استفاده کنید. لینک صفحه تسویه حساب در بالای تمامی صفحات فروشگاه نیز تعبیه شده تا دسترسی به این صفحه را برای شما آسان کند.

در صفحه تسویه حساب فرمی را مشاهده می کنید که باید اطلاعات خواسته شده را درقسمت‌های مربوطه وارد کنید. تکمیل قسمتهایی که با ستاره مشخص شده‌اند الزامی است.بعدازتکمیل فرم روی گزینه ادامه کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه اطلاعات وارد شده توسط شما نمایش داده می‌شود. در صورت صحیح بودن اطلاعات روی گزینه تایید سفارش کلیک ودر ادامه گزینه پرداخت را انتخاب کنید.

سفارش شما ثبت وشماره رهگیری آن به شما نمایش داده می‌شود. این شماره را جهت پیگیری‌های بعدی نزد خود نگه دارید.

مقررات

خریداران محترم لطفا" موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمائید تا ازمراحل خرید ودریافت کالای خریداری شده اطلاع کافی داشته باشید:

تلاش نموده ایم کلیه هزینه های ارسال درقالب تخفیف به خریداران پرداخت گردیده، به عبارتی این هزینه برای مشتریان رایگان خواهد بود.لازم  به ذکراست  که مصافت ، وضعیت بیمه ای ، کنترل سلامت وهزینه حمل برخی کالاها بسیار متغییر بوده ، لذا پرداخت هزینه می بایستی در محل تحویل کالا وتوسط مشتری صورت گیرد.

 ارسال مرسولات فقط در روزهای کاری انجام می پذیرد.

 و زمان ارسال کالا برای شهر تهران حداکثر دو روز کاری و شهرستانها با توجه به دوری از مرکز حداکثر 8 روز کاری میباشد.

ارسال محصولات از 28 اسفند هرسال الی 17 فروردین سال بعد ، ودیگر روزهای تعطیل امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به اینکه مرسولات به آدرس شما ارسال می گردد آدرس را با دقت درج نمایید .مسئولیت هرگونه اشتباه و خطا درمورد آدرس بر عهده خریدار می باشد.

 برابر قوانین نظام جمهوری اسلامی، مانند دریافت مالیات بر ارزش افزوده و یا عوارض وغیره ،این هزینه ها در سایت اعمال خواهد شد.

 اطلاعات خریداران پس از ثبت نام ، به صورت محرمانه نگهداری می شود.

واحد پشتیبانی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 الی 12 پاسخگومی باشد.

 

استفاده از مطالب سايت اسپیناس24 فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت اسپیناس تجارت فاطر ایرانیان می‌باشد. Copyright © 2014 - 2015 spinas24.com